Wieczysta Kraków nie zatrzymuje się na rynku transferowym. Ostatnie plotki sugerują, że Żółto-Czarni chcą sprowadzić piłkarza Legii Warszawa.

Po awansie do Ekstraklasy Wieczysta Kraków natychmiastowo przystąpiła do wzmocnienia kadry. Na ten moment klub ogłosił 3 transfery przychodzące. Są to: Ben Lederman, Tobias Christensen oraz Duje Dujmovic.

Na tym jednak z pewnością nie koniec. Wieczysta ma już kolejne plany transferowe. Jak informuje "goal.pl", na radarze Wieczystej znalazł się Jean-Pierre Nsame! Warto zaznaczyć, że od 1 lipca 33-latek będzie wolnym zawodnikiem. Nie wiadomo jeszcze, czy Legia zdoła się dogadać z Nsame ws. przedłużenia kontraktu.

Statystyki zawodnika (sezon) dostarczony przez Superscore


źródło: goal.pl